MATERJALID
Peamine materjal ALTON’i toodete juures on Itaalias toodetud ilmastikukindel Olona kangas. See on 100% puuvill ning töödeldud vett hülgavaks kasutades vastutustundlikke meetodeid. Viimane tähendab, et kasutatud pole PFC-ainet (perfluoro kemikaali), mis tekitab reostust jõgedes, järvedes, joogi- ning põhjavees. Kangas on tugev ja vastupidav ning muudab kotid kandja jaoks kergeks. 

Vähem tähtis pole meie toodete juures ka naturaalne nahk. Kasutame nii kroompargitud kui ka taimpargitud nahkasid. Arvestada tuleks asjaoluga, et naha pinnalt võib leida väiksemaid kriimustusi või arme, mis sinna tema eelmisest elust saanud on ja näitavad vaid, et tegemist on tõepoolest naturaalse materjaliga. 

Kui tootel on lukk, siis on see YKK lukk. YKK on pikaajalise kogemusega firma, kelle lukud kannavad edasi väärtusi nagu kvaliteet, jätkusuutlikkus ja kasutajasõbralikkus. 

Iga väike detail annab tootele lisaväärtust ja seega oleme erilist tähelepanu suunanud ka väikestele, kuid olulistele aksessuaaridele koti küljes. Metallist manused ALTON’i toodetel on Itaalia päritolu ning niklist pinnatöötlusega. Alati säravad ja kõrge kvaliteediga.